Darmowa wysyłka NL & BE & FR Zamówienia złożone w dni robocze przed 15:00 = dostawa następnego dnia Holenderski projekt i europejska produkcja 30 dni próbne · zwrot pieniędzy

Luna Cruise

Bezpieczne, miękkie miejsce dla Twojego psa obok Ciebie w samochodzie.
Model Leatherlook z zamszową wyściółką, solidnymi poduszkami na całym obwodzie oraz regulowanym pasem bezpieczeństwa.

Czy ten model DogSeat jest dla Ciebie odpowiedni?
Zapalniczka w samochodzie
Nadaje się na przednie siedzenie i tylną kanapę
Nadaje się do
Nadaje się dla średnich psów
Samochód
Nadaje się do każdego samochodu
Czy ten model DogSeat pasuje do Twojego samochodu? Sprawdź to tutaj.

 99,95


Darmowa dostawa w Holandii i Belgii

Zamówione przed 15:00, jutro u Ciebie

30 dni okresu do namysłu

Bezpieczne płatności za pomocą iDEAL, Klarna, Bol-checkout lub karty kredytowej
LuxLife Award 2026. Najlepsza Marka Podróżna Premium w Kategori Bezpieczeństwa Psów Dwukrotny laureat LuxLife Awards 2026 ✦ Najlepsza Marka Premium Bezpieczeństwa Podróży Psów. Holandia ✦ Innowacja w projektowaniu samochodowych foteli dla psów

Dlaczego Twój pies lepiej znosi podróż w modelu DogSeat

Stałe miejsce zapewnia spokój i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Kosz DogSeat pomaga zapewnić Twojemu psu większą stabilność i wygodę podczas podróży. W zależności od modelu kosz mocuje się do fotela, tylnej kanapy, zagłówków lub w bagażniku.

  • Zaprojektowany, aby zapewnić Twojemu psu własne miejsce w samochodzie
  • Wyposażony w pas bezpieczeństwa lub punkty mocowania, w zależności od modelu
  • Pomaga zmniejszyć przesuwanie się, niepokój i luźne ruchy podczas jazdy
  • Nadaje się do codziennych dojazdów i dłuższych podróży samochodem

Zawsze sprawdzaj zdjęcia produktów i wymiary, aby upewnić się, który model najlepiej pasuje do Twojego samochodu i psa.

Komfortowe miejsce sprawia, że jazda samochodem jest spokojniejsza dla Twojego psa.

Wiele psów odczuwa ekscytację lub niepokój podczas jazdy samochodem. Miękkie, bezpieczne miejsce z otaczającym je wsparciem pomoże Twojemu psu łatwiej się zrelaksować podczas jazdy.

  • Wygodne brzegi zapewniające wsparcie i poczucie bezpieczeństwa
  • Miękkie materiały, na których twój pies będzie mógł się komfortowo położyć
  • Czy Twój pies potrzebuje stałego, rozpoznawalnego miejsca w samochodzie
  • Idealny na krótkie wycieczki, wakacje i codzienne wypady

Dzięki temu samochód staje się nie tylko środkiem transportu, ale przewidywalnym miejscem w podróży.

Luksusowy wygląd zaczyna się od materiału, wykończenia i detali.

DogSeat jest starannie produkowany w Europie i zaprojektowany z myślą o właścicielach, którzy nie chcą w swoim samochodzie standardowego legowiska dla psa. Łączymy praktyczne cechy z eleganckim wyglądem, który pasuje do zadbanego wnętrza samochodu.

  • Wyprodukowano ręcznie w Europie z dbałością o detale
  • Materiały wysokiej jakości o luksusowym wyglądzie
  • Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i stylu
  • Łatwe do czyszczenia po spacerach, błocie lub sierści psa

Wybierasz nie tylko bezpieczne miejsce dla swojego psa, ale także produkt, który będzie pięknie prezentował się w Twoim samochodzie.

Udostępnij :

Sprawdź, czy ten model DogSeat pasuje.

Wpisz numer rejestracyjny i od razu sprawdź, czy ten model DogSeat pasuje do Twojego samochodu.

Tylko dla holenderskich tablic rejestracyjnych. Brak holenderskiej tablicy rejestracyjnej? Poproś o radę przez WhatsAppa.

Opis

Luna Cruise

Stylowe towarzystwo, z przodu czy z tyłu

Model Luna Cruise zapewnia Twojemu psu bezpieczne i wygodne miejsce na przednim siedzeniu lub z tyłu samochodu. Luksusowa powłoka zewnętrzna imitująca skórę jest trwała i łatwa w pielęgnacji, a miękka zamszowa wyściółka zapewnia ciepło i przytulność. Regulowany pas mocujący z blokowanymi zatrzaskami utrzymuje legowisko stabilnie na miejscu.

Przednie siedzenie czy tylna kanapa
Pasvorm flexibel in vrijwel elke auto
Leatherlook i zamsz
Luksusowy wygląd, przytulne wnętrze
Wyprodukowano ręcznie w Europie
Wykonano z troską w europejskim atelier

Dlaczego właściciele wybierają model Luna Cruise?

01

Materiały premium

Luksusowa zewnętrzna strona imitująca skórę i miękkie wnętrze z zamszu.

02

Przednie siedzenie i tylna kanapa

Pas flexibel in vrijwel elke auto.

03

Łatwy do czyszczenia

Można prać w pralce w temperaturze 30°C, wycierać do czysta wilgotną ściereczką.

Czy model Luna Cruise pasuje do Twojego psa i samochodu?

  • Dla 1 psa, małego lub średniego (do 15 kg)
  • Na przednie siedzenie czy na tylną kanapę
  • Dla tych, którzy szukają elastyczności w umieszczeniu
  • Dla tych, dla których liczy się luksusowy wygląd

Mistrzostwo w każdym detalu

Luksusowy wygląd bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Regulowany pasek mocujący

Wokół krzesła, z zamkami z blokadą.

Wzmocnione pasy bezpieczeństwa

Antypoślizgowe, nie przesuwa się podczas jazdy.

Hak montażowy RVS

Funkcja obrotu o 360 stopni.

Wyprodukowano ręcznie w europejskiej pracowni

Pokrowce są szyte, a paski mocowane ręcznie; każdy egzemplarz jest sprawdzany.

01

Bezpieczeństwo

Pas, z opasaniem z zatrzaskowymi zamkami.

  • Regulowany pasek mocujący wokół fotela
  • Wzmocniony pas bezpieczeństwa w koszyku dla psa
  • Hak montażowy RVS z obrotem 360 stopni
  • Antypoślizgowy pas bezpieczeństwa, który się nie przesuwa
02

Komfort

Miękkie, zamszowe wnętrze zapewnia ciepłe i przytulne uczucie.

  • Miękka zamszowa wyściółka
  • Solidne wypełnienie zapewniające optymalne wsparcie
03

Konserwacja

Zewnętrzna powierzchnia imitująca skórę jest trwała i łatwa w pielęgnacji.

  • Nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej i prania w pralce w temperaturze 30°C
  • Zmywalne szmatką

Kupiłem model Luna Cruise dla mojego beagle’a i jestem z niego bardzo zadowolony. Od razu widać, że jest to produkt dobrej jakości: solidny, a mój pies czuje się w nim wygodnie i bezpiecznie.

Laura Sijbers
Luna Cruise, Beagle, za pośrednictwem Google Reviews

Porównaj pasujące modele DogSeat

Wciąż się wahasz? Oto jak model Luna Cruise wypada na tle dwóch podobnych modeli.

Przednie siedzenie czy tylna kanapa

Luna Cruise

€ 99,95

Najlepsze miejsce
Przednie siedzenie czy tylna kanapa
Nadaje się do
1 pies, do 15 kg
Największa zaleta
Połączenie Leatherlook i zamszu

Zobacz model Luna Cruise

Na tylne siedzenie

Royal Deluxe

€ 119,95

Najlepsze miejsce
Tylne siedzenie
Nadaje się do
Od 1 do 2 psów małych lub średnich
Największa zaleta
Miękkie aksamitne wykończenie

Zobacz Royal Deluxe

Na bagażnik

Bella Przygoda

219,95 € – 249,95 €

Najlepsze miejsce
Bagażnik
Nadaje się do
1 do 2 psów, każdy rozmiar
Największa zaleta
Osłona ochronna przed zarysowaniami samochodu

Zobacz Bella Adventure

Specyfikacje

Wymiary55 × 50 × 18 cm
Waga 1,85 kg
Materiał: Leatherlook (na zewnątrz), zamsz (w środku)
OdcieniePółnoc, Kamień
Lokalizacja w samochodzie: przednie lub tylne siedzenie
Nadaje się dla psów małych (do 8 kg) i średnich (8-15 kg)
Pielęgnacja Można prać w pralce w 30°C

Stylowe towarzystwo na każdą przejażdżkę

Z przodu czy z tyłu, Twój pies zawsze podróżuje bezpiecznie i komfortowo.

Wybierz swoją wersję

Informacje dodatkowe

Waga 1,85 kg
Wymiary 55 × 50 × 18 cm
Wykonanie

Kolor

,

Rozmiar psa

,

Koszyk lokalizacji

,

Kolekcja

Wybierz punkt odbioru

Twój koszyk